Nepadací deka zateplená jaro/podzim

Připínací deka má funkci tzv. nepadací deky, ale dítě hřeje mnohem lépe. Připne se totiž pomocí všitého zipu přímo k podložce a vzniká teploučký polofusak, do kterého dítěti nefouká. Tím, že se připíná přímo k podložce a nevzniká hluché místo mezi dítětem a dekou, připínací deka jej krásně zahřeje, navíc ji dítě neskopne.

Deku si můžete zvolit ve variantě se zipem uprostřed nebo bez zipu, za mě doporučuji vzít zip uprostřed - manipulace s dítětem je daleko snažší - jen rozepnete a dítě vyndáte, přitom deka zůstane připnutá k podložce.

Každá deka má navíc šňůrky, které se dají přivázat ke konstrukci - můžete tak nechat připnutou např. copánkovou deku, na ní dát tuto nepromokavou, zateplenou deku a dítě bude krásně v teple. Video jak na to máme na našem instagramu. 

Deka lze zakoupit v setu s našimi podložkami nebo i SAMOSTATNĚ, bude se tedy přivazovat ke konstrukci kočárku a deka nebude mít postranní zipy. Případně lze zakoupit i lehčí nepadací deka copánková, kterou můžete použít pod tuto zateplenou deku - žádná zima ani nepřízeň počasí Vás nezaskočí :)

Nepadací deka je nepromokavá, zateplená vatelínem 200g a podšitá protižmolkovým fleecem. 

Nepadací deka je cca 81 cm dlouhá, pro děti do 4 let. Deka Vám vydrží opravdu celé období v kočárku 

 

9 položek celkem

Cena

13901391
113901391

Značky

Položek k zobrazení: 9