O nás

 

318143915_10162619507165031_5356090382093611049_n 

 

Vše začalo jeden den v létě 2014 - byla jsem se svým ročním synem na zmrzlinu a vrátili jsme se takhle: 


IMG_0425

Mé srdce trpělo a já začala přemýšlet jak ochránit ten krásný nový kočárek :) 

Za poslední peníze jsem tenkrát pořídila nový šicí stroj a i když jsem vystudovala ekonomickou školu, pustila jsem se do toho - po nocích, kdy malý spal, jsem šila a vymýšlela a stříhala a párala a párala a párala.... A podložky měly kupodivu úspěch! Kamarádka to řekla kamarádce, další kamarádka svým kamarádkám a já po roce hledala svou první švadlenu, která by mi s šitím pomohla.

Šití jsem tedy nechala profesionálce a já se zaměřila na budování značky Nunu Nana, facebookových stránek a kontaktu se zákazníky, kteří u nás začali nakupovat. V následujícím roce jsem navázala spolupráci s dalšími šicími dílnami a značka Nunu Nana začala být mezi maminkami známý pojem. 

Protože jsem v osobní životě perfekcionista, stále jsem hledala lepší a kvalitnější dodavatele, trápila švadleny s novými střihy, novým vylepšováním, se zápalem sobě vlastním jsem své nápady byla schopná řešit i v neděli večer - ale mělo to smysl... 

IMG_9815_jpg

Dnes se za své výrobky můžu hrdě postavit a říct, že vyrábíme kvalitní a praktické doplňky do kočárků, že jsme je po těch letech vyladili téměř k dokonalosti a že díky nim se dětem v kočárku jezdí lépe - ať už v létě nebo v zimě - pohodlí dětí je pro nás na prvním místě. 

IMG_2143

Stále se snažím jít dál, nestát na místě a v roce 2022 jsem  otevřela svou první šicí dílnu a první obchod Nunu Nana v Opavě. Byla to velká investice, stálo mě to spoustu nervů, lítání a bezesných nocí, ale opět to stálo za to - mám tým šikovných a pracovitých švadlen, které stojí za našimi výrobky a bezvadnou paní střihačku. 

IMG_2277IMG_2278IMG_2272

U nás maminkám rozumíme, chápeme jejich potřeby, víme jak poradit s výběrem - sama jsem jednou z Vás - maminka dvou malých rošťáků s úžasnou rodinou, která mě ve všem podporuje a snáší můj život v poklusu :) 

Děkuji, že jste si vybrali právě naši značku Nunu Nana, že jste tím podpořili lokální českou dílnu a slibuju Vám, že naše výrobky i nadále budeme šít a vyrábět se stejnou láskou jako do dnes...

Vaše Petra

IMG_0844