Podložky s nepadací dekou

Podložky do kočárku s připínací dekou jsou úžasným pomocníkem. Jsou nejen stylové, ale také velice praktické a ocení je jistě každá maminka. Samotná podložka do kočárku skvěle tlumí otřesy a postará se o komfort vašeho děťátka. Navíc pomůže ochránit potah kočárku před znečištěním nebo oděrem.

Připínací deka má funkci tzv. nepadací deky, ale dítě hřeje mnohem lépe. Připne se totiž pomocí všitého zipu přímo k podložce a vzniká teploučký polofusak, do kterého dítěti nefouká. Tím, že se připíná přímo k podložce a nevzniká hluché místo mezi dítětem a dekou, připínací deka jej krásně zahřeje, navíc ji dítě neskopne.

Lze ji jednoduše připnout a zase odepnout dle potřeby, na rozdíl od tzv. na trhu známé nepadací deky, která se přivazuje ke konstrukci a nezakrývá dítě tak dokonale.

Deky se vždy připínají jen k jedné straně podložky, nelze je připnout pokud podložku otočíte.

 

Podložka do kočárku s letní dekou

Letní variantu deky můžeme také podšít fleecem, bude tak teplejší a použitelná i v chladnějším období.

 

Podložka do kočárku se zateplenou dekou

Podložku do kočárku se zateplenou dekou oceníte zejména, když se ochladí, a je ještě čas na zimní fusak. Deka je zateplená vatelínem a fleecem, navíc je nepromokavá.

 

Jakou si vybrat podložku s dekou?

Podle toho, na které období budete podložku s dekou používat, si lze k jedné podložce zakoupit libovolné množství letních a podzimních dek. S pořízením dek prosím neváhejte, stejně jako u fusaků 2v1 je nelze dokoupit zpětně, protože se musí dopasovat zipy s každou dekou a nelze je tedy došívat zpětně.

Pokud chcete jiný typ deky k vybrané podložce, stačí nám napsat na email nununana@centrum.cz nebo Facebook Nunu Nana.

Všechny naše výrobky splňují certifikaci Oeko-Tex® Standard 100 i pro ty nejmenší.

V naší nabídce najdete i samostatné podložky nebo sety 2 + 1 s jednou podložkou a dvěma dekami.

36 položek celkem

Cena

18902280
118902280

Značky

Položek k zobrazení: 36
podložka do kočárku s letní dekou - šedo-černý motýl
1 890 Kč / ks
2601
Nahoru
Další produkty